Pomimo tego, że jesteśmy póki co małym (lecz rozwijającym się!) przedsiębiorstwem, nie są nam obce działania na rzecz społeczności lokalnej czy poprawy jakości życia. Przykładem może być chociażby akcja czyszczenia koryta Warty, którą wspieraliśmy.

Jesteśmy świadomi, że w obecnych realiach produkowanie przedmiotów z plastiku może być źle postrzegane, ale miejcie na uwadze, drodzy Klienci, że Capsy to przedmiot wielokrotnego użytku a nie jednorazowa reklamówka czy też słomka do napojów.

Pragniemy jednak podkreślić, że wykorzystywany przez nas plastik nadaje się w pełni do recyklingu. Z uwagi na proces technologiczny a także na wysokie ciśnienie pod Capsy (które dochodzi do 1 atmosfery) póki co nie możemy zastąpić tego plastiku innym surowcem. Ale nie składamy rąk, a nasz dział B+R testuje już nowe rozwiązania!

Osoby zarządzające Capsy aktywnie działają także dla dobra osób potrzebujących. Przykładem może być nasz wkład w powstanie Magazynu Dobra – fundacji i sklepu charytatywnego w Poznaniu.